Saturday, January 5, 2013

3 in 1 Packs Now Available!

Many teachers have ordered 3 full days of plans, so I've created a new product category: "3 in 1 Packs" which combines (for $12.00) 3 of the grade level plans sold separately for $4.50.  I'm hopeful this will be useful to you.   As always, your feedback is needed! 

No comments:

Post a Comment